MAGICKÉ ÚTOKY 2: UHRANUTÍ

Další z magických útoků, se kterými se můžeme setkat, je UHRANUTÍ. Je to způsob / princip, který může být neúmyslný. To ovšem je způsobeno, jen ve velmi málo případech. 

Většinou čaroděj / čarodějka úmyslně poškodí mysl či vnukne zlé myšlenky. Též může být způsobeno i skrz oko člověka. Prakticky Vám vloží špatné myšlenky do hlavy, kterými se v budoucnu při slabší mysli může dostat i na dálku.

Názvy tohoto druhu útoků v babylónštině nebo hebrejštině znamenají „zlé oko

Myšlenka (náboj), který je vyslán se otiskne do lidské psychiky. Nicméně destrukci si uhranutý člověk způsobí svým chováním sám. Stačí, když člověk je jakkoli oslabený. Například nemocí, stresem, osobními problém … Člověk musí být ve stavu, kdy je otevřený a je možné útokem rozbít jeho osobnost. Může se to stát i člověku, který má sklony podlehnout psychickým nemocem a tím je i oslaben. 

Ve většině případů prokletí nastartuje lavinu, která člověka postupně sžírá a celkově je více možné podlehnout jiným útokům nebo se stane potravou pro psychického upíra nebo nějakého šarlatána.

Dost často tito lidé se přidají k nějaké sektě nebo k psychickému upírovi, kteří jim dokážou na chvíli ulevit. V konečném důsledku je spíše využívají a člověk je více a více tlačen do stavu ve kterém by normálně nebyl.

Uhranutí se lépe provádí člověku, který inklinuje s převahou (či má primární) k vodnímu nebo k ohnivého živlu. Jsou to často cholerici, dominantní charismatická osobnost, která dokáže využít lidských slabin. Můžete to být jednotlivec nebo i vůdce nějaké skupiny (sekty). 

V běžném životě se často můžeme s takovými lidmi setkat v zaměstnání nebo přes přátele či rodinu. Např. Špatní šéfové, kteří jsou labilní a slabí ve své práci, často používají svou převahu vůči podřízeným. Vyžívají se ve své moci, ale jako člověk za moc nestojí.

Uhranutí se může odvrátit různými technikami a psychickými štíty.
Podívej se na kurz Duchovní obrana a ochrana.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Rubriky
  • ZAPIŠ SE DO ODBĚRU NEWSLETTERU