DOPŘEJTE SI

Výklad karet

osobní výklad karet

PŘES TELEFON (CCA 45 MIN 650 KČ)

Karty Vám mohou poskytnout mnoho cenných informací o věcech minulých, přítomných i budoucích. Během výkladu můžeme zjistit pravou příčinu problémů, vnést řešení a hledat způsob, jak problémy vyřešit, nebo jim předejít.

Výklad karet je vhodný pro toho, kdo se momentálně nachází v komplikované či nerozhodné situace. Člověk často hledá rychlou odpověď na svoji naléhavou otázku. Výklady jsou rychlé, často ukazují, co máme dělat nebo nám ukážou cestu. Co se změní, když se rozhodneme jinak. Ukazuje nám možnosti, co můžeme mít.

Tato forma výkladu karet je výborná, protože  vám mohu vyložit karty,
ať už se nacházíte kdekoli! Díky telefonu jsme spolu blízko a není mezi námi žádná bariéra.

Je to stejné jako když vykládám někomu, který sedí přímo přede mnou. Klient se ptá na otázky karet a zároveň se může v průběhu výkladu dotazovat, reagovatdoptávat se na další dotazy.

CO ŘÍKAJÍ MÍ KLIENTI

reference

Paní Janu Dvořákovou osobně neznám, jenom po telefonu a musím říct, že na mě působí velmi příjemně. Co se týče výkladu karet tak je velmi přesná. Danou věc se mnou rozebírá a snaží se mi s tím pomoct. Udržuje se mnou neustálou komunikaci, což je od ní moc hezké obzvlášť v dnešní době.
Daniel, 29 let

S ČÍM MŮŽE VÝKLAD POMOCI ?

NEJČASTĚJI LIDÉ ŘEŠÍ TATO TÉMATA:

  • VZTAHY
  • RODINNÉ ZÁLEŽITOSTI
  • BOHATSTVÍ
  • PRÁCE

JAK VÝKLAD PROBÍHÁ ?

Po objednání a zaplacení stanovené částky za výklad si domluvíme společný termín výkladu. Poté se telefonicky spojíme, výklad trvá cca 45 minut a během této doby se můžete ptát na libovolné otázky.

Objednat Výklad

zůstaňme spolu ve spojení

INSPIRACI PŘINÁŠÍM TAKÉ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH:
FACEBOOK, INSTAGRAM A LINKEDIN, PŘIDEJTE SI MNE I TAM.