O MNĚ ANEB

Kdo je Jana

JANA DVOŘÁKOVÁ

Jmenuji se Jana, jsem čarodějka a léčitelka. Od malinka jsem tíhla k přírodě, bylinkářství a magii. Magii se věnuji 21 let. Ve svých šestnácti jsem přišla do společenství čarodějek a šamanek, kde jsem nabyla řadu poznatků a zkušeností.
Po rodinné tragédii jsem se seznámila s regresní terapií jako klientka a o dva roky jsem se stala regresní terapeutkou nejen pro dospělé, ale i děti.

Postupem času jsem prošla všemi základními praktikami čarodějnictví, magie a šamanismu. Specializuji se na práci s energiemi, léčitelství a bylinkářství. Jsem mistryně Reiki a mám také zasvěcení do Shambally.

Má praxe a učení jsou velmi různorodé a komplexní. Prošla jsem kurzy a učením magie a šamanismu Ruska, Jižní Ameriky i Asie. Několikrát jsem absolvovala pobyt ve tmě (jednou dokonce v jeskyni a to byl pro mě nejlepší pobyt ve tmě). Prošla jsem si různými praktikami jako chození po uhlících, práce s psychoaktivními rostlinami a další.

Mohu se opřít o spoustu let provozování praktické magie - pro své účely, pro pomoc ostatním i její výuku pro adepty magie.
Pracuji naživo  i online.

Přírodní léčitelství

Hodně se zajímám o přírodní léčitelství a bylinky.
Absolvovala jsem několik kurzů, nejvíce intenzivní kurz byl u Wolfa Dieter Storla, konaný v Rakousku. Kurz vedl Wolf se svou manželkou a byl zaměřený na sběr, skladování, míchání bylin s rostlinami a jak se vzájemně dokážou ovlivnit.

Společně s Wolfem jsem vedla pokročilý seminář o jedovatých bylinách a rostlinách a jak je můžeme využít.

Míchám také afrodiziaka pro ženy, muže i páry. Za pomocí bylin pomáhám se zklidněním mysli, podporou plodnosti či sexuality. Využívám jak klasické a známé byliny, tak také rostliny pocházející z Afriky a Jižní Ameriky (spolupracuji se ženami, které na těchto místech žijí a vozí mi rostliny, semínka či tinktury). 

Spolek
čarodějek a šamanek

V tomto spolku působím od svých 16 let a nabyla jsem zde řadu poznatků a zkušeností. Působí zde ženy a muži z různých kontinentů, se kterými se 2x ročně scházíme a pořádáme uzavřené rituály. Tato společnost působí od roku 1949. Je zde například šamanka z Jižní Ameriky, která se specializuje na rostlinné léčení a rituály, dále šamanka z Ruska, která se věnuje na Kavkaze potním chýším. Cikánská čarodějka z Německa, která se věnuje původní cikánské magii a věštění. Velekněžka z hinduistického chrámu z Japonska, zaměřuje se na léčebnou energii a pracuje se ženami, které si přejí otěhotnět. Dále kněžka vietnamské magie, která se specializuje na magické energie z pohledů a masáží. A například také velekněžka voodoo z Afriky.

Byla jsem primárně vyučená našimi 3 zakladatelkami: Marie, původní profesí profesorka psychologie se zaměřením na děti. Magdou, která žije ve Švýcarsku, a ve svých 88 letech je stále aktivní a každý rok jezdí na měsíc do Indie se očistit. V základech založila Dornovu metodu. A třetí, Nami, se věnuje rituální magii a je první kněžkou Bohyně z Ameriky, kde založila Chrám Bohyně Matky.

zůstaňme spolu ve spojení

INSPIRACI PŘINÁŠÍM TAKÉ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH:
FACEBOOK, INSTAGRAM A LINKEDIN, PŘIDEJTE SI MNE I TAM.

MAGICKÁ NABÍDKA ANEB

co si můžete dopřát ?

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

DUCHOVNÍ A MAGICKÁ POMOC
Potřebujete léčení na míru, rituál či jinou magickou či duchovní pomoc? Napište mi a navrhnu tu nejlepší variantu pro vás. Můžeme si společně dopřát: regresní terapii, léčení Shamballou, Reiki, výklad karet, věštění nebo výklad za pomocí kyvadla.

ONLINE KURZY

VZDĚLÁVEJTE SE V DUCHOVNÍ A MAGICKÉ TÉMATICE
Připravila jsem si pro vás spoustu důležitých online kurzů, ze kterých můžete vybírat: duchovní obrana a ochrana, základní kurz magie ve 21. století, pokročilý kurz magie, magie lásky, magie peněz a svíčková magie.

chcete se mnou spolupracovat

Ale zatím nevíte, co si vybrat ? Domluvte si se mnou 20 minutovou konzultaci zdarma, kde Vám navrhnu nejlepší možnou spolupráci pro Vás.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů