DOPŘEJTE SI

LÉČENÍ REIKI

LÉČENÍ REIKI

PROBÍHÁ OSOBNĚ I DÁLKOVĚ
(20-30 MIN 450 KČ)

Pomocí Reiki se můžeme vyrovnat s fyzickými i emocionálními problémy. V našem těle máme energetická centra zvané čakry a energie v našem těle je vedena po energetických dráhách. Energie Reiki pomáhá odstraňovat bloky jak z center, tak z energetických drah z celého těla i z jednotlivých orgánů a tak postupně dochází k vyrovnávání naší energie.

Léčitel – zasvěcený mistr je napojený na energii Reiki, kterou může brát z okolního prostoru a předávat jí lidem, kteří ji mají nedostatek. Ten, kdo je naladěn na Reiki, má energii stále. Může ji tedy předávat a léčit tím druhé. Je to energetický systém velmi blízko spojený se Shamballou. Liší se prováděním jiné techniky. Provádí se přikládání rukou těsně nad člověka, což je daleko více osobnější a přesnější na problémové blokace. Kreslí se nad člověka symboly, přikládají se ruce na různá místa. Vše se dělá se souhlasem a nedotýká se nikdy přímo. 

Tělo pacienta tuto energii použije k uzdravení, postupně se tak nemoc nebo zraněné části těla hojí. Veškeré nemoci jsou údajně důsledkem narušení nebo zablokování proudění této energie, proto je třeba tyto poruchy dle Reiki odstranit dodáním nové energie. 

Při ošetření dochází k celkovému posílení organismu životní energií Reiki, která tím nastartuje samoléčebné schopnosti organismu. Povzbuzuje – energetizuje, zároveň harmonizuje a pomáhá k celkové relaxaci těla. Pacient se většinou cítí po ošetření osvěžen, nabit energií a současně uvolněn od negativního napětí.

Terapie je vhodná nejen pro dospělé, ale může se použít i na dětech. Často se Reiki spojuje i s Regresní terapií, kdy se zjišťuje, kde je vůbec počátek problému a jestli to nemá nějakou souvislost například s rodiči. Před i po léčení si dopřejeme krátkou společnou konzultaci ohledně vašeho stavu.

S ČÍM REIKI

Pomáhá

  • UVOLŇUJE BLOKÁDY
  • ZBAVUJE TĚLO ŠKODLIVIN
  • HARMONIZUJE SPRÁVNÉ ENERGETICKÉ PROUDĚNÍ V TĚLE
  • NAPOMÁHÁ REGENERACI ORGANISMU
  • DOPLŇUJE POTŘEBNOU ENERGII

Objednat Reiki