ONLINE KURZ

POKROČILÁ MAGIE

21. STOLETÍ

KURZ BUDE SPUŠTĚN
V PRŮBĚHU ÚNORA 2024

CHCEŠ TO VĚDĚT JAKO PRVNÍ? NEBO NECHCEŠ, ABY TI TENTO KURZ UTEKL?
 Přidej se na nezávazný waiting list a až bude kurz spuštěný, napíšu ti.

POKROČILÝ KURZ MAGIE

Kurz je vhodný především pro lidi, kteří mají již povědomí o magické teorii a alespoň základní praktické dovednosti z magické praxe. 

rozšiřte své znalosti a praxi o postupy z širokého spektra vyšších magických technik!

CO SE V TOMTO KURZU NAUČÍTE ?

V první části se seznámíme s kolem roku a dalšími svátky. Řekneme si něco i o tom, jak fungují nejen sabaty, ale i esbaty. I když hodně lidí nemá rádo historii zabrousíme trochu i do ní, protože nám může pomoct s tím, jaký byl přístup a je nyní lidí k magii.

Ať už člověk zkušenější nebo málo zkušený, podíváme se na věštecké techniky, jaké nám magie nabízí, co od nich můžeme očekávat a jak si vybrat ten co nám nejvíce vyhovuje. Nebojte se, když po čase zjistíte, že prostě to pro Vás není a přeorientujete se na jinou věšteckou techniku. Je to normální. Každý člověk se vyvíjí a někdy nám to už nestačí či nevyhovuje.

Vysvětlíme si, jak určité pomůcky fungují, kde se dají sehnat a proč zrovna antikvariát či bleší trhy nejsou ideálním místem pro koupi prvních karet či jiných věšteckých pomůcek.

Po věšteckých technikách se podíváme na nejstarší a snad i nejvyužívanější oblast magie a to je svíčková magie, která je velmi úzce spojena s živlovou magií a samotnými živly. Svíčky různého typu jsou tu od paměti a je to jeden společný prvek v každém náboženství. Ať už máte svíčky z vosku či jen z tuku, používá se svíčková magie všude na světě bez ohledu na kulturu či náboženství. 

Stejně tak je tomu u živlové magie, všude najdete v základu živel Země, Vzduchu, Ohně a Vody. Někde je to i rozšířeno o další živly, jako je železo, dřevo či samotný éter. Vše záleží na praktičnosti magie a její vyznání či kultuře, kterou preferujete a děláte. Nemusíte být zrovna vietnamské národnosti, abyste provozovali asijskou magii či nemusíte pocházet z Čech, abyste provozovali slovanskou magii. 

CO SE V TOMTO KURZU VŠE DOZVÍTE ?

pokročilý kurz
magie 21. století

 • KOLO ROKU A JEJICH SVÁTKY
  Bohové a proč je světit, historie svátků
 • ZÁKLADY VĚŠTECKÝCH TECHNIK
  kyvadlo, karty, runy... Vašim úkolem bude sehnat si tyto pomůcky, podle toho, čemu se budete chtít věnovat.
 • SVÍČKOVÁ A ŽIVLOVÁ MAGIE
 • SEXUÁLNÍ A MILOSTNÁ MAGIE
 • PŘÍRODNÍ MAGIE
  Naučíte se vytvořit oslavný a žehnací rituál
 • PRÁCE S ALFOU A DUCHOVNÍ PRŮVODCI
  V této části se naučíte, jak pracovat s alfou a jak najít svého duchovního průvodce/rádce
 • DRUHY LÉČITELSTVÍ A MODLENÍ
  a jak k tomu přistupovat. Společně zde vytvoříme láhev ochrany a štěstí.
 • VLIV DNŮ, HODIN A ČASU
  Na tomto místě se naučíte vytvářet rituál sluneční sexuální energie.

KE KURZU ZÍSKÁTE JEŠTĚ 3 BONUSY:

 • BONUS 1: Jak si vytvořit či správně vybrat kadidlo či esenciální olej pro použití v magii
 • BONUS 2: Symboly a jak je využít
 • BONUS 3: Meditační a vizualizační techniky při rituálech

Kdo Vás Kurzem provede?

jsem čarodějkou srdcem i duší.

JANA DVOŘÁKOVÁ

Jmenuji se Jana, jsem čarodějka a léčitelka. Od malinka jsem tíhla k přírodě, bylinkářství a magii. Magii se věnuji 21 let. Ve svých šestnácti jsem přišla do společenství čarodějek a šamanek, kde jsem nabyla řadu poznatků a zkušeností.
Po rodinné tragédii jsem se seznámila s regresní terapií jako klientka a o dva roky jsem se stala regresní terapeutkou nejen pro dospělé, ale i děti.

Postupem času jsem prošla všemi základními praktikami čarodějnictví, magie a šamanismu. Specializuji se na práci s energiemi, léčitelství a bylinkářství. Jsem mistryně Reiki a mám také zasvěcení do Shambally.

Má praxe a učení jsou velmi různorodé a komplexní. Prošla jsem kurzy a učením magie a šamanismu Ruska, Jižní Ameriky i Asie. Několikrát jsem absolvovala pobyt ve tmě (jednou dokonce v jeskyni a to byl pro mě nejlepší pobyt ve tmě). Prošla jsem si různými praktikami jako chození po uhlících, práce s psychoaktivními rostlinami a další.

Mohu se opřít o spoustu let provozování praktické magie - pro své účely, pro pomoc ostatním i její výuku pro adepty magie.

magie je jen jedna

 Snažím se ukázat, že magie i když je jednotná na celém světě, liší se především kulturou a božstvy se kterými pracujeme.

přírodní magie

Pak je tu přírodní magie, která je v základu jednoduchá bez ceremoniálních prvků, primárně se spojuje s přírodou a jejími prvky, energiemi jak osobní, tak i energiemi místa či času. 

podvědomí a vizualizace

Naučím Vás, jak pracovat s podvědomím, vizualizací a se sebou samotným v základu. Ale pak už jen záleží na každém, jak dál bude pracovat či jakým směrem se vydá. 

základy léčitelství

Vysvětlím základy léčitelství a pak se může každý rozhodnout, jestli opravdu něco takového chce více rozvíjet nebo se jen seznámit, jak vlastně léčitel pracuje. Jaké mají základní pravidla a co se nemá nikdy dělat při určitých technikách.

další témata kurzu

Projdeme základy magie lásky a sexu. Jak docílit lásky a udržet si ji, jaké jsou vlastně podmínky, a proč rituály lásky podle youtube nefungují.

Nakonec si projdeme, jaký má vliv na magii čas, místo a naše celkové rozpoložení.

Cena kurzu:

7.990 Kč

KURZ BUDE SPUŠTĚN
V PRŮBĚHU ÚNORA 2024

CHCEŠ TO VĚDĚT JAKO PRVNÍ? NEBO NECHCEŠ, ABY TI TENTO KURZ UTEKL?
 Přidej se na nezávazný waiting list a až bude kurz spuštěný, napíšu ti.