VYBERTE SI

OnlinE KurZ

minikurz vizualizace zdarma

Zaregistruj se do minikurzu zdarma a zlepši své schopnosti vizualizace!
V tomto minikurzu se naučíš:
Jak vytvořit v mysli obraz květiny 
Jak udržet obraz květiny, postupně odkvétající
Vytvoření poupěte, které rozkvétá a chřadne
Vizualizace růže, která roste ze stonku s lístky, přes poupě, které rozkvétá až po uschnutí

REGISTRACE BUDE BRZY SPUŠTĚNA

Komplexní ONlinE KurzY

DUCHOVNÍ OBRANA A OCHRANA

NEJEN PŘED PSYCHICKÝMI UPÍRY
Kurz duchovní ochrany je koncipován jako komplexní kurz ve kterém společně probereme: obranné a psychické štíty, vizualizace na obranu, jak rozeznat psychického upíra, meditace, duchovní pomocníci, základní techniky při stresu, důvody cizího působení, kletby a uhranutí.

MAGIE 21. STOLETÍ

ZÁKLADNÍ KURZ
V tomto kurzu se dozvíš vše potřebné a to nejzákladnější, co potřebuješ o magii vědět! Probereme si pomůcky, základy bylinek a kamenů, svíček. Dozvíš se také vše potřebné o slunečním a měsíčním cyklu.

POKROČILÁ MAGIE 21. STOLETÍ

BUDE SPUŠTĚNO V PRŮBĚHU ÚNORA 2024
V tomto kurzu se zaměříme na Kolo roku, historii svátků, věštecké techniky, svíčky a živly, přírodní magii, alfa, duchovní rádce, magii lásky a sexu, podrobně se podíváme na čas, základní povědomí o kadidle a esenciálních olejích, symboly, meditační a vizualizační techniky.

MAGIE LÁSKY

ZAČÍNÁME V DUBNU/KVĚTNU 2024
Díky tomuto kurzu získáš povědomí o historii, magii lásky, alchymii sexu, osvojíš si techniky, jak přilákat lásku, jak posílit vztah a jak najít spřízněnou duši.

MAGIE PENĚZ

TENTO KURZ BUDE SPUŠTĚNÝ V ČERVNU 2024
V tomto kurzu se naučíte jak přilákat peníze a bohatství - nejen to fyzické, ale také duchovní. Dozvíš se vše o síle přitažlivosti, jak zlepšit svůj život, najít si práci podle svých představ apod.

SVÍČKOVÁ MAGIE

BUDE SPUŠTĚNO V ÚNORU/BŘEZNU 2024
V tomto kurzu se naučíte vše potřebné o historii svíček, jak je vyrábět, věštění z vosku, plamene a konce svíčky. Těšit se můžeš také na rituály se svíčkami.