ONLINE KURZ

Duchovní obrana
a ochrana

NEJEN PŘED PSYCHICKÝMI UPÍRY

O ČEM JE TENTO KURZ ?

Kurz duchovní ochrany je koncipován jako komplexní kurz ve kterém společně probereme: obranné a psychické štíty, vizualizace na obranu, jak rozeznat psychického upíra, meditace, duchovní pomocníci, základní techniky při stresu, důvody cizího působení, kletby a uhranutí.

už jste toto také zažili ?

Máte někdy pocit, že když jednáte či jen mluvíte s nějakým člověkem, tak jste vyčerpaní a nejraději byste si zalezli do postele a spali?

Ano, ano, toto znám též moc dobře. Je to důsledek toho, že jste se setkali s člověkem, který Vám zrovna nesedl, nebo dokonce vysál vaši energie. Často se můžeme setkat s takovým člověkem. Říká se jím psychičtí upíři. Někteří upíři to dělají nevědomě a jíní vědomě a účelně!

Pokud Vám nic toto neříká, co třeba se podívat na Celestínské proroctví. Film krásně ukazuje, jak můžete vnímat svou energii, ať je to v rámci aury či jen síly - energie, které má každý člověk v sobě.

Takoví lidé dost často můžou vysávat energii z jiných, aniž by o tom věděli. Většina lidí to  ale dělá úmyslně. Je pro ně jednodušší z někoho vysát cizí energii než si ji získat např. spánkem. Nebo prostě už nemají jinou možnost, můžou to být vůdci sekt, charismatický člověk či od přírody manipulátor.

setkali jste se s takovými lidmi?
pak jsem pro vás připravila tento kurz - pojďte do toho se mnou!

CO SE V TOMTO KURZU VŠE DOZVÍTE ?

Duchovní ObranA
a Ochrana

 • PSYCHICKÝ UPÍR
  význam, jak ho poznáme, důsledky
 • JAK SI NEPŘIVOLÁVAT SAMA SOBĚ PROBLÉMY
 • DUCHOVNÍ POMOCNÍCI
  a jak být s nimi v kontaktu
 • ZÁKLADNÍ ŠTÍT
  nejen proti psychickému upírovi, co dělat a nepodlehnout,na koho se obrátit a nebýt na tom hůř.
 • MEDITACE KLIDNÁ MYSL
 • KLETBY, UHRANUTÍ, PROKLETÍ
 • CIZÍ PŮSOBENÍ NA NÁS
  Jaké jsou důvody?
 • ZÁKLADNÍ TECHNIKY PŘI STRESU A NAŠTVÁNÍ
 • DALŠÍ POTŘEBNÉ INFORMACE
  bylinky, možnosti a další pomoc, kde ji hledat

KE KURZU ZÍSKÁTE JEŠTĚ 2 BONUSY:

 • BONUS 1: Síla myšlenky, jak se s tím poprat a přivolat si pozitivum
 • BONUS 2: Meditace proti stresu - má vlastní

Kdo Vás Kurzem provede?

jsem čarodějkou srdcem i duší.

JANA DVOŘÁKOVÁ

Jmenuji se Jana, jsem čarodějka a léčitelka. Od malinka jsem tíhla k přírodě, bylinkářství a magii. Magii se věnuji 21 let. Ve svých šestnácti jsem přišla do společenství čarodějek a šamanek, kde jsem nabyla řadu poznatků a zkušeností.
Po rodinné tragédii jsem se seznámila s regresní terapií jako klientka a o dva roky jsem se stala regresní terapeutkou nejen pro dospělé, ale i děti.

Postupem času jsem prošla všemi základními praktikami čarodějnictví, magie a šamanismu. Specializuji se na práci s energiemi, léčitelství a bylinkářství. Jsem mistryně Reiki a mám také zasvěcení do Shambally.

Má praxe a učení jsou velmi různorodé a komplexní. Prošla jsem kurzy a učením magie a šamanismu Ruska, Jižní Ameriky i Asie. Několikrát jsem absolvovala pobyt ve tmě (jednou dokonce v jeskyni a to byl pro mě nejlepší pobyt ve tmě). Prošla jsem si různými praktikami jako chození po uhlících, práce s psychoaktivními rostlinami a další.

Mohu se opřít o spoustu let provozování praktické magie - pro své účely, pro pomoc ostatním i její výuku pro adepty magie.

naučím tě

jak se takovým lidem bránit, či rozeznat jejich nepěkné úmysly. Covid nám ukázal, že online je sice krásný, ale nenahradí kamaráda či rodinu v osobním setkání. 

Hodně lidí si myslí, že vše zvládnou sami, ale někdy i ti nejzkušenější potřebují pomoc, podporu či jen nakopnutí, aby prohlédli. Neměli na sobě brýle, které jim omezují pohled na to, co můžou mít a nesoustředit se jenom na nějaké sny, kterých nikdy nedosáhnou. 

nauč se

odpoutat od nechtěných lidí a být v pohodě. Pojďme spolu naučit všechny základní ochrany i bez toho aniž bys musel/a být zkušenou čarodějkou či šamankou.

jsi podnikatel či podnikatelka ?

 která denně vyřídí nespočet telefonů a má hromadu schůzek, které musí denně zvládat? Přitom se setkáváte s lidmi, které byste nejraději přetáhli palicí, protože jste z nich nejen unaveni, ale i vás dokážou vysát na takovou úroveň, že nezvládáte ani si sehřít jídlo, ale chcete jen spát?!

Ano přesně tohle se mohlo stát- setkali jste s člověkem, který Vám vysával energii nebo byl až tak strašně nudný a nezáživný, že jste svou energii museli vložit do svého ovládání a být příjemný a happy aby vše prošlo jak chcete.

pojďme spolu najít vaši pravou cestu!

Naučme se společně jak těmto až někdy nezáživným nebo i až moc záživným lidem odolat a přitom si zachovat zdravý rozum a pohodu.

CO ŘÍKAJÍ MÍ KLIENTI NA TENTO KURZ ?

reference

Milá Janičko, i když se život se mnou nikdy nemazlil, tak to, co mě potkalo nedávno, bylo pro mne opravdu velmi těžké a dalo by se říci nad mé síly. Nebýt Vás, nevím, jak bych tuto situaci zvládla. Děkuji Vám za Vaši profesionální pomoc, trpělivost, vstřícnost, podporu, naději, kterou jste mi dodávala i poskytnuté rady. Vím, že Váš úžasný talent, který jste ve svém krátkém životě rozvinula, pomohl už mnoha lidem a za to Vám velmi děkuji. Také děkuji za to, že mi bylo umožněno Vás v tomto životě potkat. Přeji pevné zdraví a ať se Vám daří
Jana, 73 let

Cena kurzu:

základní verze kurzu:

9.900 Kč

Možnost rozdělit platbu na 2 splátky.

vip verze kurzu:

Oproti základní verzi získáte 2x 60 min individuální konzultace navíc. Počet míst VIP verze omezen pouze na 5.

13.900 Kč

Možnost rozdělit platbu na 2 splátky.