ONLINE KURZ

Magie peněz

KURZ BUDE SPUŠTĚN
V PRŮBĚHU června 2024

CHCEŠ TO VĚDĚT JAKO PRVNÍ? NEBO NECHCEŠ, ABY TI TENTO KURZ UTEKL?
 Přidej se na nezávazný waiting list a až bude kurz spuštěný, napíšu ti.

MAGIE PENĚZ

Magie pracuje s penězi jako s velmi silnou energií.
Klíčový je náš vztah k nim: schopnost vytvořit pozitivní představy a spojit je s jasnými cíli.

Lidé, kteří píšou knihy o magii bohatství (o tom, jak je snadné být bohatý a jak toho docílit), tak činní kvůli vlastnímu zisku: Často jde o motivační literaturu. Proto ji doporučuji brát s rezervou.

PENÍZE z pohledu magie jsou určitým druhem energie.

Každý člověk v průběhu svého života věnuje penězům velkou pozornost – vedly se kvůli nim války, vraždilo se, celkově peníze porušují osobní předsevzetí. Peníze mohou člověka i zničit. Svojí pozorností jim dodáváme energii a v astrálním světě mají peníze velkou sílu. 

Někteří lidé říkají, že peníze jsou špatné a kazí charakter. To však není pravda. Peníze jsou energií, která nám pomáhá být v pohodě. Peníze v naší kultuře mají obrovskou sílu! Je nutné si uvědomit, že peníze nejdou proti duchovnímu světu, i v kostele máte kasičky! 

V dnešním světě peníze vládnou. Často se stane, že čím víc jich máte, tak jich víc chcete a jste jimi a jejich energií až posedlí. Jiní zase umí skvěle magii peněz využít k účelům, které jim přinesou další peníze a při tom jsou šťastní, mají rodinu, přátele a nežijí jen penězi.

CO SE V TOMTO KURZU VŠE DOZVÍTE ?

MAGIE PENĚZ

  • BOHATSTVÍ nejen to fyzické, ale také duchovní
  • PŘITAŽLIVOST A MANIFESTACE HOJNOSTI
  • JAK PŘILÁKAT PENÍZE
  • NOVÁ PRÁCE
  • ZLEPŠENÍ ŽIVOTA

Kdo Vás Kurzem provede?

jsem čarodějkou srdcem i duší.

JANA DVOŘÁKOVÁ

Jmenuji se Jana, jsem čarodějka a léčitelka. Od malinka jsem tíhla k přírodě, bylinkářství a magii. Magii se věnuji 21 let. Ve svých šestnácti jsem přišla do společenství čarodějek a šamanek, kde jsem nabyla řadu poznatků a zkušeností.
Po rodinné tragédii jsem se seznámila s regresní terapií jako klientka a o dva roky jsem se stala regresní terapeutkou nejen pro dospělé, ale i děti.

Postupem času jsem prošla všemi základními praktikami čarodějnictví, magie a šamanismu. Specializuji se na práci s energiemi, léčitelství a bylinkářství. Jsem mistryně Reiki a mám také zasvěcení do Shambally.

Má praxe a učení jsou velmi různorodé a komplexní. Prošla jsem kurzy a učením magie a šamanismu Ruska, Jižní Ameriky i Asie. Několikrát jsem absolvovala pobyt ve tmě (jednou dokonce v jeskyni a to byl pro mě nejlepší pobyt ve tmě). Prošla jsem si různými praktikami jako chození po uhlících, práce s psychoaktivními rostlinami a další.

Mohu se opřít o spoustu let provozování praktické magie - pro své účely, pro pomoc ostatním i její výuku pro adepty magie.

JAK NA PENÍZE V MAGII

Nejdůležitějším kritériem je náš vztah k penězům. V rodinách, kde je nedostatek peněz, často vedou děti a okolí k negativnímu postoji – převážně k lidem, kteří peníze mají – že jsou zlí a špatní. Stejně tak i křesťanská kultura má k penězům problematický vztah (i když dojdete do kostela či Vatikánu, tak kam se podíváte jsou velmi zdobné a plné zlata). 

V rámci magie peněz můžeme směřovat k získání peněz, anebo k jejich udržení (aby se nás peníze drželi, neutratili je rychle …). Je to stejné jako u jiných magických záležitostí. Platí, že pro úspěch je nutné vyvinout určité úsilí – podnikat, chodit do práce, či mít dobrý produkt.

Bohužel řada lidí peníze potřebuje, aby v dnešním světě vůbec byla schopna v naší společnosti fungovat. Přitom mají v sobě hluboce zakořeněnou představu, že mít hodně peněz je špatně. Spor, který v člověku probíhá, často tříští účel magického rituálu a oslabuje ho. S dobrem a zlem přitom peníze nemají vůbec nic společného. Měli bychom PENÍZE proto brát jako neutrální sílu k dosažení našich cílů. Nikoli však ke mstě, abychom někoho poškodili, nebo jen aby nás soused záviděl.

různé podoby bohatství

Důležité v Magii peněz je, v jaké formě si představujeme získání Bohatství. Ve středověku se pracovalo se stříbrnými mincemi apod. Dnes většinou používáme virtuální peníze, které posíláme z účtu na účet, ať už příkazem nebo někde platíme kartou. Sama podoba peněz se vyvíjí a mění společně s kulturou ve které žijeme.

Bohatství netkví jen v PENĚZÍCH. Může to být třeba ve vzděláních, know-how, kontaktech na lidi, kteří nás podpoří anebo něco naučí, či jen posunou dál. Toto vše může být daleko cennější než hotovost na účtu. Proto si musíme uvědomit, v jaké formě chceme BOHATSTVÍ.

K ČEMU PENÍZE CHCEME?

CO S NIMI BUDE?

KOLIK BY PENĚZ MĚLO BÝT?

Opět jsme tedy u nutnosti mít jasnou představu o svých záměrech a cílech, které máme. Někdy prostě potřebujeme mít někoho, kdo nám pomůže ujasnit si konkrétní cíl.

Cena kurzu:

6.490 Kč

KURZ BUDE SPUŠTĚN
V PRŮBĚHU ČERVNA 2024

CHCEŠ TO VĚDĚT JAKO PRVNÍ? NEBO NECHCEŠ, ABY TI TENTO KURZ UTEKL?
 Přidej se na nezávazný waiting list a až bude kurz spuštěný, napíšu ti.