Reference

Jedná se o ověřené recenze, více informací v Obchodních podmínkách (nebo na konci tohoto souboru).

Děkuji moc, pomohla jste mi zorientovat se v mé zmatené životní situaci!
Nikol, 37 let

Ještě jednou tedy za vše děkuji, hlavně za tu neuvěřitelnou rychlost a ochotu, lidskost a snahu pomoci. Vážím si toho. Mějte se pěkně!
Jindřich, 52

Moc Vám tímto děkuji za Vaše magické služby ... s velmi citlivým a diskrétním přístupem. V budoucnu se na Vás opět obrátím, to si pište!
Marek, 49

Dobrý večer, moc děkuji za výklady z run. Jsem moc ráda, že jsem vás poznala. Vaše odpovědi se mi moc líbí - jsou stručné, přesné a sedí. A jste strašně moc ochotná, je vidět, že to opravdu neděláte pro peníze. Přeji vám, ať jste stále stejná a ať se vám ve všem daří...
Irena, 37

...Chci Vám moc poděkovat! Poznal jsem řadu duchovních lidí, ale Vy máte dar! Děkuji vám velice za vaše rady, které mi pomohly... 

Ještě jednou moc moc děkuji, paní Jano... Ať se Vám daří ve vaší práci a přeji Vám mnoho spokojených lidiček, co potřebují nebo budou potřebovat pomoc...
Zdenka, 43

Chtěl bych vám moc poděkovat za váš výklad z run, který sedí. Jste moc ochotná a sympatická žena. Po výkladu se mi tak nějak ulevilo, pomohlo mi to… Tak už jen aby to všechno dobře dopadlo. Přeji hodně spokojených zákazníků, jako jsem já.  Ještě jednou moc děkuji, určitě se ještě ozvu....
Bohuš, 27

Ocitla jsem ve velmi těžké životní situaci a ačkoli se nepovažuji za slabocha, bylo to opravdu nad mé síly. Velice děkuji za Váš laskavý a naprosto profesionální přístup a Vaši pomoc...
Katka, 33

Na začátku jsem byla na dně - teď díky vám roztahuji křídla

Velice oceňuji Váš lidský přístup, ochotu a profesionalitu. 

Velice si vážím toho, že ukazujete člověku cestu, po které se může vydat pro vnitřní posun, pomáháte jí i skrze svá cvičení atd. kráčet, avšak zároveň klienta motivujete a podporujete v tom, aby si nacházel také další vlastní či alternativní cesty s možnostmi svého osobního posunu, pokud se pro ně rozhodne, neboť cítí, že si jimi potřebuje projít. Dáváte doporučení, sdělujete svůj pohled na danou záležitost, avšak ať jde o cokoli nic nikomu „necpete“, za každou cenu nepřesvědčujete o tom či onom, což dnes umí málo kdo, vyslechnete a pomůžete ochotně a profesionálně se vším, s čím se na vás člověk obrátí. Velice si vážím také Vašeho času. To, že totiž někomu věnujeme svůj čas, je ten největší dar, neboť čas nelze nikdy vzít zpět atd. Není to totiž jen o tom, že si Vás člověk „najme, zaplatí“ a Vy si „odbudete“ to své ve stylu, provedeme daný rituál, cvičení apod. a konec zvonec. Ne, naopak. Jste k dispozici pro člověka i nadále jako vrba, vyslechnete, poradíte, podpoříte a nejen to... a to pro mne hodně znamená.

Na začátku naší spolupráce jsem byla opravdu psychicky na dně a jsem velice vděčná za to, že jsem na Vás narazila a „hecla se“ Vás oslovit s prosbou o pomoc. Je to o důvěře a v momentě kdy jsme si poprvé zavolaly, jsem z Vás cítila pocit bezpečí, který se postupně více a více prohluboval s časem, který jsme spolu, byť jen po telefonu, strávily a povídaly si rovněž také o různých věcech mimo oblast, kterou jsme řešily / řešíme, což vytváří větší pouto důvěry atd, protože nic není na sílu, strojené apod, nýbrž lidské.

Byla jsem tehdy odhodlaná změnit svůj přístup k životu, a především sobě samé, neboť to, jak vnímám sebe sama se mi následně projektuje v mé životní realitě, ať jde o cokoli. Realizovala jste se mnou čistění a uzavření minulosti, které mi dost zásadně pomohlo odpíchnout se (to byl zásadní zlom v mém životě, který mi pomohl pohnout se kupředu, protože mi dost věcí začalo doházet a další prací na sobě samé jsem si jich zvědomila ještě více a postupně se s nimi učím stále lépe a lépe pracovat). Emočně to bylo velice náročné, neboť se vyplaví hodně emocí, bolesti, slz, změti nejrůznějších pocitů apod.... Bylo to pro mne náročnější ještě o to více, neboť jsem v té době byla raněná i realitou dané přítomnosti (tím, co jsem řešila), která mne lámala, avšak když se ohlédnu zpětně, příhodnější dobu jsem si pro svůj posun zvolit nemohla (přiměla mne konečně změnit, neboť jsem se rozhodla již si nikdy více ničím takovým neprocházet). To přesně byl impulz, který jsem potřebovala, abych konečně řešila to, co mi vesmír v životě již xkrát stavěl do cesty a já to odmítala vidět. Cvičení, kterými jste mne provedla, mi dodávala nejen klid, pocit bezpečí, ale pomáhala mnohdy i lépe spát.

Stále to odhodlání v sobě mám a jsem připravená pracovat na sobě i nadále (pomáháte mi roztahovat křídla a rozletět se na „vlastní pěst“), neboť toto je nikdy nekončící práce. Nejtěžší práce je vždy na sobě samém, avšak stojí to za to. Nikdy sice nebudu dokonalá a ani být nechci, avšak vždy mohu být zítra lepší verzí sebe sama, než jsem byla včera a jsem dnes. Rovněž se v životě člověk neustále setkává se situacemi, které v něm třeba probudí nějaké nové ještě třeba nezvědoměné a nepřepsané vzorce chování, takže do konce života má „co dělat“, pokud se rozhodne ke změně i jich. Což když zjistí, jak život vlastně funguje a že vše, co je kolem nás, je vlastně odrazem nás samých a toho, co máme zapsané v nitru, o čem přemýšlíme, jaká máme přesvědčení atd, bude na sobě pracovat, protože ač je to náročné, stojí to ve výsledku vždy za to. Vše je o přístupu, vlastním vnitřním nastavení a přesvědčení. Důvěře a lásce v sebe sama, neboť když toto nemá člověk v sobě ukotvené, nemůže důvěru a lásku stabilně do svého životě přitáhnout (respektive může si ji přitáhnout, avšak nelze si ji takto udržet stále a může jít pouze do dočasnou záležitost, kterou nakonec opět „ubijeme" svým přístupem, „špatnými" vzorci chování aj.).

Pomohla jste mi uvědomit si, že to, co vnímám, jak smýšlím, je v pořádku, protože již od dětství jsem byla v mnohém jinde než lidé kolem mne a málo kdo mne chápal, protože už od mala a pak nejvíce od cca 11 / 13 let jsem měla názory – dle slov mé tety – jako 40letá, že budu mít problém si kvůli tomu najít nějakého partnera apod (což jsem si v mnohém spolu s dalšími slovy, zkušenostmi atd nesla coby podvědomý vzorec), je příjemné poznat někoho, kdo na spoustu věcí nahlíží stejně jako já. Díky karetním výkladům jste mi potvrdila mnohokrát mé domněnky, pocity atd. a dodala mi větší klid i naději, upevnila nejen skrze karty ale především i svými slovy v našich rozhovorech pokaždé mou vnitřní jistotu a víru. 

Jste mi obrovskou oporou a velmi si toho vážím. Sice už Vás narozdíl od začátku naší spolupráce tolik „neotravuji“, avšak to je jen další známkou Vaší výborné práce, podpory a motivace. Jsem ráda, že mé odhodlání pracovat na sobě se potkalo právě s Vámi a tím, jak ke svému „řemeslu“ přistupujete. Jsem ráda, že můj posun vnímáte a já jsem vděčná, že jste se stala důležitou součástí mého života. Děkuji z celého srdce za vše. <3

Vendula, 30 let

Paní Janu Dvořákovou osobně neznám, jenom po telefonu a musím říct, že na mě působí velmi příjemně. Co se týče výkladu karet tak je velmi přesná. Danou věc se mnou rozebírá a snaží se mi s tím pomoct. Udržuje se mnou neustálou komunikaci, což je od ní moc hezké obzvlášť v dnešní době.
Daniel, 29 let

Reference

Všechny recenze, které zde uvádím, jsou ověřené.
Jakékoli hodnocení Produktů nebo mě jako Poskytovatele (recenze), které je uvedeno na Webu, pochází od osoby, které byl digitální obsah Produktu skutečně zpřístupněn. Jako Poskytovatel mám přehled o uživatelích, kterým byly jednotlivé Produkty zpřístupněny, a v případě pochybností nahlédnu do své evidence potvrzených objednávek, zda dané osobě, která mi recenzi poskytla, byl Produkt skutečně zpřístupněn. Tímto způsobem je důvěryhodnost recenzí ověřována. Na Webu nemusí být uvedeny všechny recenze, které jsou mi poskytnuty, ale vybírám ty, které zveřejním.    

spolupracovali jsme spolu?

Budu moc ráda, když mi zde zanecháte svou zpětnou vazbu a hodnocení!