ONLINE KURZ

Magie Lásky

KURZ BUDE SPUŠTĚN
V PRŮBĚHU DUBNA/KVĚTNA 2024

CHCEŠ TO VĚDĚT JAKO PRVNÍ? NEBO NECHCEŠ, ABY TI TENTO KURZ UTEKL?
 Přidej se na nezávazný waiting list a až bude kurz spuštěný, napíšu ti.

MAGIE LÁSKY

Magie lásky a vztahů patří již od starověku mezi velmi vyhledávanou oblast praktické magie. Díky milostné magii lze působit na přivolání nového partnera, posílení současných vztahů, očištění rozchodů i vypořádání se s lidmi, kteří nás vztahově blokují.

KURZ JE VHODNÝ PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ, KTEŘÍ SE O MAGII LÁSKY CHTĚJÍ DOZVĚDĚT, CO NEJVÍCE.

PROBLÉMY S LÁSKOU

ať už s jejím přivoláním nebo udržením – jsou jednou z nejběžnějších domén, kterou se magie vždy zabývala. Na milostné magii rozhodně není nic špatného, alespoň pokud je prováděna v souladu s řádem věcí.

Pokud si někdo myslí, že magie lásky mu vyčaruje opravdovou lásku: NENÍ TO MOŽNÉ! Techniky v magii lásky se pohybují od snahy ovládnout a připoutat osobu k sobě, o kterou máme zájem až po „pouhé“ obecné posilování energií lásky.

Pokud někdy jste zkoušeli nějaký rituál na přivolání lásky, tak asi víte, že čím obecnější je tím silnější ten rituál a dopad rituálu je. Vesmír totiž vidí daleko dál než my a tím, že máme někoho vysněného či se nám někdo líbí a jsme jím až posedlí, to neznamená, že je pro nás ideální: v takových případech se ne vždy vše zdaří, protože Vesmír si to přebere podle sebe a kolikrát se stane, že pro nás má nachystaný protějšek, který je daleko vhodnější či je naším duchovním blížencem.

Magie lásky není o tom, abychom někoho nutili k tomu, že se do nás musí zamilovat, může nám ovšem pomoc s tím, že duchovního blížence nalezneme daleko dříve, než se nám snilo.

POKUD UDĚLÁME RITUÁL LÁSKY A ZŮSTANEME SEDĚT DOMA, NIC NEUDĚLÁME - SVOU LÁSKU NENAJDEME.

Musíme magii pomoc, a jít jí vstříc. Ne, jen prodlívat ve snech.

Často slýchávám: "Chci zpět svého partnera, se kterým jsem se rozešel / rozešla." Ale to, že ten rozchod měl být a pro nás je nachystaný někdo lepší, už nevidíme. Postupem času při práci sice na to nakonec člověk narazí, ale ne vždy to vidíme, dokud nás někdo nepopostrčí správným směrem.

CO SE V TOMTO KURZU VŠE DOZVÍTE ?

Magie Lásky

  • VŠE POTŘEBNÉ O MAGII LÁSKY
  • HISTORIE
  • ALCHYMIE SEXU
  • TECHNIKY K PŘILÁKÁNÍ LÁSKY
  • TECHNIKY K POSÍLENÍ VZTAHU
  • TECHNIKY JAK NAJÍT SPŘÍZNĚNOU DUŠI

Kdo Vás Kurzem provede?

jsem čarodějkou srdcem i duší.

JANA DVOŘÁKOVÁ

Jmenuji se Jana, jsem čarodějka a léčitelka. Od malinka jsem tíhla k přírodě, bylinkářství a magii. Magii se věnuji 21 let. Ve svých šestnácti jsem přišla do společenství čarodějek a šamanek, kde jsem nabyla řadu poznatků a zkušeností.
Po rodinné tragédii jsem se seznámila s regresní terapií jako klientka a o dva roky jsem se stala regresní terapeutkou nejen pro dospělé, ale i děti.

Postupem času jsem prošla všemi základními praktikami čarodějnictví, magie a šamanismu. Specializuji se na práci s energiemi, léčitelství a bylinkářství. Jsem mistryně Reiki a mám také zasvěcení do Shambally.

Má praxe a učení jsou velmi různorodé a komplexní. Prošla jsem kurzy a učením magie a šamanismu Ruska, Jižní Ameriky i Asie. Několikrát jsem absolvovala pobyt ve tmě (jednou dokonce v jeskyni a to byl pro mě nejlepší pobyt ve tmě). Prošla jsem si různými praktikami jako chození po uhlících, práce s psychoaktivními rostlinami a další.

Mohu se opřít o spoustu let provozování praktické magie - pro své účely, pro pomoc ostatním i její výuku pro adepty magie.

Techniky
Milostné Magie - Lásky

Techniky milostné magie, jsou založené na různých principech a zdrojích energií, kterých existuje celá řada. Nejedná se tu jen o techniky všeobecné, ale může s tím souviset i kultura ve které jsme byly vychování. Žena s mužem, kteří byly vychování v Iráku k tomu budou přistupovat jinak, než žena, která chce oživit svůj milostný manželský život v České republice bez vyznání – či vyznáním římskokatolického, jen pro to, že babička chodila do kostela a jako malou ji tam brávala.

Magie lásky je tradičně spojená s kultem ženy a s ženskou energií. Nejčastěji je vyhledávána ženami, ale poslední dobou i muži, kteří jsou více přístupní a otevřenější. Nebojí se zapracovat nejen na sobě, ale i na oblasti svého sexepílu.

Přitom si nikdo neuvědomuje, jak magie lásky je krásná a úžasná, též však skrývá hodně úskalí a problémů, se kterými se můžeme setkat. Ať už je to, že chceme násilím někoho přinutit, aby byl s námi nebo chceme někoho přimět, aby nás miloval. Opakuji, přičarovat lásku nejde!

Osobně nepoužívám techniky, které by člověka přiměli k něčemu, co nechce. Je však možné posílit již existující vztah, dodat sexu nádech tajemna a síly, odstranit nepříjemnosti apod. Pokud ovšem někdo chce násilnou formu a tím je třeba násilné připoutání osoby k sobě dlouho tato magie funguje nebude.

Někdy nemá cenu něco zachraňovat, co nemá pevné základy. V tomto případě člověk potřebuje zjistit, že ať už na něj čeká někde něco lepšího či osoba která měla k němu přijít.

Při realizaci milostné magie je potřeba aby tomu člověk opravdu věřil. Dost často v těchto případech potřebujeme nějakou věc, alespoň fotku. Někdy se stane, že tato magie nepůsobí. Často je to u lidí, kteří jsou hodně silní a dokáží se takovému vlivu ubránit, nebo tento vliv prostě odmítají a brání se mu.

Rituály lásky
jsou velmi žádané

My čarodějky sice neumíme vyčarovat pravou lásku, ale umíme vytvořit podmínky, aby pravá láska mohla přijít a zakořenit se. V magii lásky platí, že čaroděj/ka je odborníkem na magii a klient je odborníkem na svůj problém. Klient má většinou dobře nasměrované emoce a představivost, ale nemá správné prostředky a neví, jak na to. Proto je dobré spojit energii klienta s energií a uměním čaroděje/ky.

Jsou dva základní typy milostné magie. Magie ke zlepšení vztahuMagie k přivolání partnera. Oba typy magie jsou si hodně podobné, co se jedná energií. 

Často se při magii ke zlepšení vztahu dojde k tomu, že člověk bere vše jako samozřejmost. Nenaslouchá partnerovi jako dřív anebo jsou zajeté koleje, které ani jeden nechtěl. A pak dochází ve vztahu k bouřce, která ani nemusí být. Ať už partner hledá to, co měl dříve jinde – nevěra, či si přestávají mít co říct – neboli k vyhoření vztahu. Tam pak může dojít i k tomu, že jeden z partnerů ze vztahu odejde.

Pokud má vztah pevný základ, čarodějka magicky posílí vše dobré a pozitivní nejen z přítomnosti, ale i z minulosti co ve vztahu je dlouhodobě, a nejen teď se právě něco „pokazilo“. V případě vztahu, magie lásky funguje velmi dobře.

Pokud je magie lásky úspěšná, partner se může vrátit a spolu to můžete ještě jednou zkusit. Pokud budou opakovány ty samé chyby, nebude mít tento partnerský vztah dlouhého trvání i přes magický zásah. Vždy je potřeba přijmout zodpovědnost za další vývoj vztahu po provedení jakýchkoli technik magie lásky nejen rituálu.

Ovšem magie k přivolání partnera je pro klienty, kteří jsou bez partnera a touží po něm. Či se jim v konkrétní době nedaří. Pomocí magie čarodějka vše připraví tak, aby energie lásky vstoupila do člověka a vytvořila podmínky pro nalezení partnera. Jedná se o takovou „pozitivní bombu“, která je odpálena ve vhodný čas a na vhodným místě. U klienta čarodějka vytváří prostor pro nový vztah, do kterého nový partner může vstoupit.

Nový potencionální partner je kouzlem přitahován. Dalším faktorem je, že přijde ke klientovi partner, který se opravdu k němu hodí, a ne kterého jsme si vybrali a chceme ho jen proto, že jsme na sebe zvyklí. Někteří lidé bávají v tomto ohledu ovšem zaslepeni.

magie je mocným pomocníkem!

Cena kurzu:

5.490 Kč

KURZ BUDE SPUŠTĚN
V PRŮBĚHU DUBNA/KVĚTNA 2024

CHCEŠ TO VĚDĚT JAKO PRVNÍ? NEBO NECHCEŠ, ABY TI TENTO KURZ UTEKL?
 Přidej se na nezávazný waiting list a až bude kurz spuštěný, napíšu ti.