ONLINE KURZ

Magie 21. Století

ZÁKLADNÍ KURZ

MAGIA NATURALIS

 = přirozená magie tohoto světa. Využijte magickou sílu bylin, kamenů, zvířat apod. 
Úvod do přírodní magie, jejího fungování, historie, magické teorie a významů.

Význam slova magie pochází z latinského magnus, což znamená mocný, velký …

CO SE V TOMTO KURZU NAUČÍTE ?

Základní kurz Magie 21.století je koncipován jako úvod do magického umění, ve kterém se seznámíte krok za krokem od základních technik až po jednoduchý rituál. Na konci kurzu si dokážete vytvořit jednoduchý přírodní rituál k požehnání.

Kurz je koncipován pro úplné začátečníky, kteří s magií nemají prozatím moc podvědomí. Znají to akorát z televize nebo knih.

Tento kurz je ale také vhodný pro pokročilé čaroděje či čarodějky, kteří si chtějí zopakovat úplné základy, jako jsou pomůcky, barvy, kameny, rostliny… Je to především základ pro bezpečnou práci s magií a přitom si osvojíte praktické postupy přírodní magie, která je velmi jednoduchá a přirozená pro každého člověka.

Po absolvování kurzu Základní přírodní magie budete mít znalosti a dovednosti, které lze již užít ve vlastní magické praxi. Absolvent kurzu dokáže sestavit vlastní jednoduchý rituál dle individuálního záměru a aplikovat poznatky dle principů přirozeného fungování magie naturalis. 

Absolvent kurzu se orientuje v možnostech využití rostlinné, minerální i zvířecí říše pro rituální účely a chápe zákonitosti vlivu vesmírných cyklů a stálic.

CO SE V TOMTO KURZU VŠE DOZVÍTE ?

Základní Kurz
Magie 21. Století

 • ÚVOD DO PŘÍRODNÍ MAGIE
  a trochu té historie
 • POMŮCKY V MAGII
  a jak za ně nezaplatit majlant
 • ZÁKLADY BYLIN A KAMENŮ
  a jak být s nimi v kontaktu
 • BARVY A ZÁKLADY ŽIVLŮ
 • ZÁKLADY SVÍČKOVÉ MAGIE
 • VYTVOŘENÍ JEDNODUCHÉHO RITUÁLU
  pro sebe či blízké

KE KURZU ZÍSKÁTE JEŠTĚ 2 BONUSY:

 • BONUS 1: Sluneční a měsíční cyklus
 • BONUS 2: Určení času na rituál a jak k tomu přistupovat

Kdo Vás Kurzem provede?

jsem čarodějkou srdcem i duší.

JANA DVOŘÁKOVÁ

Jmenuji se Jana, jsem čarodějka a léčitelka. Od malinka jsem tíhla k přírodě, bylinkářství a magii. Magii se věnuji 21 let. Ve svých šestnácti jsem přišla do společenství čarodějek a šamanek, kde jsem nabyla řadu poznatků a zkušeností.
Po rodinné tragédii jsem se seznámila s regresní terapií jako klientka a o dva roky jsem se stala regresní terapeutkou nejen pro dospělé, ale i děti.

Postupem času jsem prošla všemi základními praktikami čarodějnictví, magie a šamanismu. Specializuji se na práci s energiemi, léčitelství a bylinkářství. Jsem mistryně Reiki a mám také zasvěcení do Shambally.

Má praxe a učení jsou velmi různorodé a komplexní. Prošla jsem kurzy a učením magie a šamanismu Ruska, Jižní Ameriky i Asie. Několikrát jsem absolvovala pobyt ve tmě (jednou dokonce v jeskyni a to byl pro mě nejlepší pobyt ve tmě). Prošla jsem si různými praktikami jako chození po uhlících, práce s psychoaktivními rostlinami a další.

Mohu se opřít o spoustu let provozování praktické magie - pro své účely, pro pomoc ostatním i její výuku pro adepty magie.

ZÁKLADY VÁM UŽ NESTAČÍ ?

jste už pokročilejší?

Jste zkušenější a základy jsou pro Vás jen ztráta času? Pojďme spolu do pokročilého kurzu přírodní magie, kde se už seznámíte s energiemi a jak nás ovlivňují. Dozvíte se a naučíte se: jak pracovat s živly a živlovou magií, s různými druhy magie, co jsou to čakry, aura, jak ji využít a nebýt přitom připoután k někomu, s kým ani nechcete být.

poznej, jaké to je úspěšný a účinný rituál

Začněte žít a nejen přežívat. Spojte se s přírodou, od které se vzdalujeme a pojďme k ní blíž. Poznejte krásy, které jsou kolem nás, síly přírody a zákony, na které jsme dávno zapomněli. Vraťme se tam, kde naši předci čerpali sílu a vitalitu.

magie je jen jedna

a záleží jak k ní přistoupíte. Nebavíme se o náboženství, bavíme se o praxi, TAK CO, POŘÁD NEVÍTE? V kurzu Vám to přiblížím. 

ponořte se...

Do základů přírodní magie a jejich zákonů, jak magii využít se vším všudy a nebýt přitom potrestán. Začněte magii využívat a ne zneužívat.

objev taje magie, které nás obklopují

Poznej blíže sebe i magii...

Cena kurzu:

ZÁKLADNÍ KURZ
MAGIE 21. STOLETÍ

5.490 Kč