MAGICKÉ ÚTOKY 1: PSYCHICKÝ UPÍR

Jaké jsou magické útoky?

Některé Vám zde ukážu.

Psychický Vampirismus nebo arrivismus 

– psychický upír

Po době Covidu se ve větší míře začínáme setkávat s psychickým vampirismem neboli psychickým upírem. Možná se Vám to už stalo, s nějakým člověkem jednoduše necítíte dobře: máte pocit, že vám ubývá síly. Tito lidé vysávají energii z ostatních, protože ji prostě potřebuje. Někteří to dělají nevědomě a někteří vědomě. 

Ti, kteří to dělají vědomě, ve skutečnosti umírají. Nedokáži už normálně načerpat sílu, jako je spánek, procházky venku apod. Při takových útocích, hlavně když je člověk oslaben – např. nemocí, psychicky oslaben, se může psychický upír na člověka navázat a čerpat z něj energii i dálkově. Je to proces, kdy upír se krmí na energii života. 

Dá se tomu předejít posílení psychické obrany, různými psychickými štíty, živlovou magií, či ochranou magií… Jsou různé techniky, které ne vždy se dají zvládnout samostatně.

Celkově se může stát, že podlehnete vlivu psychického upíra. Začnete se cítit, že jen s ním je Vám dobře. Nemáte chuť dělat cokoli, co jste dělali. Nemáte ani dostatek energie, abyste ráno vstali. Můžete mít jak psychické problémy, tak i fyzické. Začínáte ubývat na váze, podléháte víc alkoholu nebo různým stavům strachu, které nemusí být ani vaše. 

Problémy, které jste normálně řešili mávnutí ruky, nyní vidíte jako neřešitelný problém. Tady už nastupuje problém, že vaše mysl se sama začíná bránit, ale vy nemusíte mít dostatek sil to zvládnout.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Rubriky
  • ZAPIŠ SE DO ODBĚRU NEWSLETTERU