ČIŠTĚNÍ RODOVÝCH LINIÍ

Duchové předků v magii představují zdroj a oporu každému člověku, který si uvědomí, že jeho život je výsledkem úspěchů i neúspěchů zemřelých generací.

Rodové linie se táhnou ke vzniku vesmíru. Linie máme ženská, mužská nebo rodinná. Je naší minulostí, přítomností i budoucností. Některá rozhodnutí, která jsme udělali v minulosti můžou nás provázet po celý život a pokračovat v dceři či synovi po generace. 

Sílu rodu jde porozumět nejlépe, když si uvědomíme, že díky úspěchům i neúspěchům v životech zemřelých, jsme my tady a teď. Nežijeme životy našich předků, nežijeme minulost a ani ji nezměníme, ale můžeme změnit naše, teď a tady. Naši předkové odolávali nemocem, válkám i všemožným jiným strastem a přes to všechno jejich život vedl k zachování rodové linie.  I s problémy a starostmi, které měli v každodenním životě. 

Hodně často se tu jedná o rodinné vztahy, jaké jsou v současnosti, ale může to být důsledek, činu některého z našich předků, kteří někoho prokleli nebo byli prokleti. Není to však jen o prokletí, ale i o přístupu k životu. Náš předek může, být jen zklamán životem a jeho frustrace, nechuť k životu se může přenášet do prokletí po několik generací. Kazit potomkům jejich vlastní životy, přitom si sami ani neuvědomují, že to není ani jejich vlastní frustrace ze života. Jen mají na sobě nasazené brýle minulosti a nevidí přítomnost jak kolem nich probýhá.

Stejně tak je to i s bolestmi, rozchody, špatnými návyky v životě i v partnerství. 

Často slýchávám od svých klientů, že byly na čištění linií, že si pročistily zpětně jen tři generace např. v ženské linii. Někdy to pomůže úplně někdy jen z části, jindy vůbec.  Záleží i hodně na člověku, jak k tomu přistupuje. Pokud to chce udělat jen proto, že váš kamarád do toho šel a on chce taky, aniž by řešil nějakou důležitou věc. Může mu to i uškodit, protože si zviditelní věci, které byly odsunuty a v jeho životě naprosto nepodstatné.

Jak vlastně pracuji? Jednoduše, domluvíme se na rychlé konzultaci a domluvíme si místo a čas. Někdy jedu já za klientem jindy dojede klient ke mně.

Ve většině případů dělám čištění venku, pomocí Matky Země, která nás provází a čistím celkově celou linií a nechávám to na vesmírných silách, ať oni rozhodnou. Jak je potřeba daleko zajít a co vše je tam třeba očistit.

Nejen to, co víme, ale i věci které nevíme a jsou daleko hlouběji v minulosti, než cokoli ostatního.

Příroda, je ta nejsilnější čarodějka, která nás obklopuje. I když se k ní začínáme vracet, jsme od ní odkloněni tak dalece, že někdy jako bysme ani nežili.

Domluvte si se mnou svou individuální konzultaci.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Rubriky
  • ZAPIŠ SE DO ODBĚRU NEWSLETTERU